עקבו אחרינו ב

לוגו ארגון לב מלכה 01 01

המשפחה היחידה שלעולם לא מכבה את האורות! נערכים לנופש חנוכה

במשפחת לב מלכה לא נחים לרגע, בקושי הספיקו לעכל את מחנה הנופש האחרון וכבר החלו להיערך לקראת הנופש הבא!

מחנה נופש לילדים אונקולוגיים, אשר יתקיים בחנוכה, במלון ניר עציון שבכרמל. כשהמטרה של המחנה הוא – לספק סביבה שבה הילדים יכולים ליהנות ולשכוח מהקושי היומיומי בהתמודדות עם הסרטן לזמן קצר. בעמותה מציינים כי חלק מהמטרה של הנופש, גם כדי ללמד אותם כיצד הם יכולים להתמודד בחיי היום-יום ולהציע להם הזדמנויות לפגוש ילדים אחרים אשר נמצאים במצבם.

האירוח במחנה הנופש – כולל לינה, ארוחות, טיולים, משחקים ופעילויות, וכן אטרקציות מאתגרות ועוד.. וכמובן שהכל ללא תשלום!

יומיים של כייף! חוויתי במיוחד עם תוכניות מגוונות, מאתגרות ומיוחדות, והכל במטרה להעניק להם סביבה מהנה ובטוחה – וכמובן לתת להם לשכוח מהקושי אותו הם חווים ביומיום.

הם זקוקים לתרומתך

כדי להגשים את החלום ולחייך!

מחנות נופש

לגוף ולנשמה

בכל שנה יוצאים מאות ילדים חולי סרטן למחנות הבראה ונופש, במטרה להעניק להם הפוגה מרגיעה מהטיפולים הקשים. במהלך המחנה מבלים הילדים במיטב האטרקציות והטיולים בארץ, ונהנים מבתי מלון ומסעדות מהשורה הראשונה. הילדים חוזרים מהטיול מלאי מרץ ורצון להמשיך בטיפולים ולנצח את המחלה.

הגשמת משאלות

לגוף ולנשמה

ארגון לב מלכה פועל במרץ על מנת להגשים משאלות לב של ילדים חולים במצבים קשים. בין המשאלות שהוגשמו – מחנה נופש בלונדון אנגליה למשך שבוע ימים, טיסות בשמי הארץ, מפגשים עם מפורסמים, נופש משפחתי במלון מפואר, מסיבת בת מצווה בכותל, מתנות שונות, יום הולדת בפארק הירקון ועוד….