הצטרפו לעשייה

רק בזכותכם, המתנדבים, התורמים והשותפים שלנו -
נוכל להמשיך בפעילות השוטפת בכדי לסייע לילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם

גם אתם

יכולים להצטרף אלינו לעשייה...

תרומות

תרומה מהלב

נתינה זו המתנה שלך להגשים לילדים האלו את חלומם. התרומה שלך מאפשרת לנו להמשיך בפעילות הענפה, להגשים להם את החלום עם מחנות נופש ומגוון רחב של פעילויות, כמו גם תמיכה במשפחתם בזמנים הקשים. תחומי העשייה שלנו רחבים, תרומות מספקות הזדמנויות לחיזוק ילדים חולי סרטן.

התנדבות

מכל הלב

הפוך לגיבור בחייהם של ילדים הנאבקים בסרטן על ידי התנדבות עם בארגון לב מלכה. הארגון שלנו ללא מטרות רווח מוקדש ליצירת חוויות בלתי נשכחות עבור הילדים האמיצים הללו באמצעות מחנות נופש טיפוליים ופעילויות מרתקות.

לגעת בלב של ילד

שתף את מילות האהבה והתמיכה שלך

למילים שלך יש את הכוח לחמם את לבם של ילדים הנאבקים בסרטן. ב-שם ארגון לב מלכה, אנו מחויבים ליצור חוויות מרוממות רוח ללוחמים הצעירים האמיצים הללו באמצעות מחנות נופש ופעילויות מרתקות. עזרו לנו לעשות שינוי בחייהם על ידי: תיבת מסרים מכל הלב מלאים באהבה, תמיכה ועידוד שנחלוק עם הילדים. המילים הטובות שלך יכולות להאיר את עולמם, לתת להם כוח ונחמה במהלך הקרבות הקשים ביותר שלהם.

נופש ואירועים

הגשימו חלום

אנו מאמינים שלכל ילד שמתמודד עם הקושי ביומיום,  מגיעה ההזדמנות לחוות שמחה, צחוק והרפתקאות. הארגון שלנו מוקדש לאירוח מחנות נופש בלתי נשכחים לאמיצים בדיוק כמוך. אם אתם מכירים ילדים המתמודדים עם הקושי, הפנו אותם לטופס ההרשמה, ובכך נאפשר להם לברוח מהאתגרים היומיומיים של הקרב, ולצאת למנוחה.